Německé kvalitní dveře Prüm

Prum dvere 1

Krásné dveře, které sluší každému interiéru
Nabízíme Vám vysoce kvalitní interiérové dveře a zárubně Prüm, které umožňují vyjít vstříc Vašim představám o designově krásném bydlení. V naší nabídce najdete dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, otočné, posuvné i dveře různých rozměrů. V naší nabídce je několik modelových řad, které se liší designem, nabídkou dřevin a šířkou barevné škály. To vše je obohaceno velikým výběrem skel a zasklívacích lišt. K interiérovým dveřím Vám nabízíme zárubně v různých variantách. Neváhejte a přijďte se přesvědčit na vlastní oči do naší prodejny.

 

Toužíte po krásných dveřích, které vkusně doplní Váš interiér?
Udělejte si radost dveřmi představujícími dokonalé spojení kvality, stylového designu a rozumné ceny.

Prum banner

Sluší každému interiéru
Najít kvalitní dveře za dobrou cenu, které se navíc pyšní krásným vzhledem, není vůbec snadné. My jsme však takové objevili. Interiérové dveře PRÜM představují jedinečné spojení všech tří požadovaných vlastností. Nezbývá, než se rozhodnout, jaké dveře vlastně potřebujete. Otočné nebo posuvné? V nabídce, kde nechybí ani atraktivní celoskleněná varianta, můžete vybírat z dveří různých rozměrů, a to v neobyčejně pestré paletě povrchů.

Fantazii se meze nekladou
Ve světě designových dveří PRÜM se fantazii meze nekladou. Své dveře můžete vzájemně kombinovat, a to nejen v oblasti povrchů, ale i provedení. Tak proč si nevytvořit interiér snů? Vyberte si z řad Standard, Glas, Lifestyle a Royal 1D. O vyhlášené kvalitě dveří PRÜM se můžete přesvědčit na vlastní oči u našich PRÜM Partnerů. 

More
 

Dveře SAPELI

 

Proč dveře SAPELI ?

SAPELI je v současné době největší a tradicí nejstarší výrobce dýhovaných dveří a zárubní v České republice. Novodobá historie SAPELI začíná roku 1992, kdy začíná rychlý a dynamický rozvoj společnosti. dveře SapeliSapeli neustále investuje do výrobních technologií a do vývoje dveří, každý rok přináší novinky na náš trh, vypracovala se na předního výrobce dveří adveře Sapeli určuje trendy dalšího vývoje. Veškerá výroba dnes běží na nových moderních strojích převážně automaticky. Dle našeho názoru patří dveřeSapeli k technologicky a designově k nejlépe zpracovaným ve své kategorii. Nabízíme Vám dveřeSAPELI, protože neznáme jiného výrobce s tak širokým sortimentem v přijatelné ceně, s takovou kvalitou zpracování a výrobním potenciálem. Nabízet dveřeSapeli pro nás znamená být na špičce. I když se to na první pohled nezdá, dobře a detailně znát sortiment Sapeli a správně realizovat vaši zakázku dnes vyžaduje hluboké znalosti a zkušennosti. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušennosti s realizací drobných, složitých i rozsáhlých zakázek a rádi pomohou s realizací i vám. Bohužel neumíme zachytit celou krásu dveří SAPELI na fotografiích, proto nenabízíme dveře v internetovém prodeji. Považujeme za důležité vidět dveře ve skutečnosti, prohlédnout si detaily opracování, kresbu jednotlivých dřevin a nakonec i prověřit odbornost našich pracovníků v naší nové vzorkovně, kde se vám snažíme ukázat to nejlepší, co Sapeli umí. Těšíme se na vaši návštěvu.
More

 

Grafosklo - interiérový prvek s digitálním tiskem

 JAP grafosklo kuchyn 3

GRAFOSKLO je unikátní interiérový systém celoskleněných prvků se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi umožňující designově sladit interiér do jednoho celku.

More
 

Vchodové dveře Hörmann

TPS Plus 720 CH703

 

Co je hezčí, než přijít po práci domů a užívat si rodiny? Společně se najíst, zahrát si hry nebo se dívat na televizi. Abyste si čas se svými nejdražšími užívali v pohodě, měli byste se doma vždy cítit dobře a bezpečně. Domovní dveře Hörmann ThermoPlus a vchodové dveře ThermoPro vám umožní cítit se doma dobře. Neboť tyto vysoce kvalitní stavební prvky přesvědčují dobrými hodnotami tepelné izolace, spolehlivou bezpečnostní výbavou, velkým výběrem motivů a atraktivním poměrem cena / výkon. Na následujících stranách zcela určitě naleznete dveře Hörmann, které odpovídají vašim nárokům.

 Proč si vybrat vchodové dveře Hörmann?

+ Tepelná izolace

+ Kvalita

+ Výběr motivů

+ Detaily

+ Bezpečnostní výbava

+ Cena / Výkon

More

Dveře SOLODOORSolodoor logo

Kvalitní české dveře za dobrou cenu

 
 
ikona katalogikona cenik Solodoor konfigurator dveri Solodoor vizualizace
 
 
 

 

SOLODOOR JE FIRMA, KTERÁ PŘEMÝŠLÍ, JAK LIDÉ ŽIJÍ,
A PROTO JE SCHOPNA NAVRHNOUT JIM TO,
PO ČEM OPRAVDU TOUŽÍ.
Solodoor 4Vyberte si z široké nabídky dveří SOLODOORSolodoor technicke dvere


INTERIÉROVÉ DVEŘE

PREMIUM LINE
OFFICE LINE
PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE

DVEŘE POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTNÍ TŘÍDA 2, 3
OBKLAD OCELOVÉ ZÁRUBNĚ
SVĚTLÍKY
POSUVNÉ DVEŘE

More