Vinylová podlaha Gerflor s unikátní textilní podložkou

Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR - jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

Vítejte ve světě francouzských vinylových podlah
Již přes 70 let a ve více než 100 zemích světa je francouzská společnost Gerflor je uznávaná jako odborník a světový lídr v oblasti podlahových krytin a příslušenství. Díky důrazu na kvalitní provedení podlah, dekorovou rozmanitost a eko-zodpovědný přístup mají podlahy Gerflor již miliony spokojených majitelů. Gerflor dodává podlahy nejen do vašich domovů, ale i do sektoru zdravotnictví, maloobchodu, průmyslu, vzdělávání, sociálního bydlení, kanceláří, dopravy, sportu a mnohých dalších. Gerflor Group je partnerem mnoha významných a náročných zákazníků, jako jsou Boeing, Carrefour nebo mezinárodní sportovní asociace.

More

Vinylové dílce Gerflor

Vinylové dílce dnes patří k nejoblíbenějším podlahám.

    Univerzální řešení - Podlaha je vhodná prakticky do každé místnosti, včetně kuchyně, koupelny a prádelny.
    Snadná údržba - Materiál se díky UV tvrzené povrchové úpravě snadno čistí a nevyžaduje aplikaci ochranných emulzí.
    Extrémně odolná - Materiál je maximálně otěruvzdorný a díky silné nášlapné vrstvě nehrozí "prošlapání".
    Na podlahové topení - Díky dobrému prostupu repla je tato podlah vhodná do místností s podlahovým topením.
    Ekologicky šetrná - Vinyl je netoxický materiál, se kterým se dnes běžně setkáte při balení potravin, ve stavebnictví i lékařství.

More

Dveře  PRÜM

 

Thermofixthermofix-01-dvere-sapeli-podlahy-parador-bost - vinylové podlahy

 

Thermofix - zátěžová podlaha. Právě tato podlaha Thermofix získává oblibu díky řadě spokojených zákazníků, kteří kvalitu, užitné vlastnosti a design této podlahy. Lamely Thermofixu o rozměrech 90 x 15 cm a 30 x 30 cm se silnou nášlapnou vrstvou a nosnou vrstvou se skelným vláknem jsou konstruhovány pro zátěž do lehkého průmyslu, takže byste si doma museli nožičky ušoupat, než ji prochodíte. Celkový dojem z dobře položeného Thermofixu je až nečekaný.

More

Exklusivní laminátové podlahy ROOMS

 Rooms laminátová podlaha - katalog PDF kestažení

Floor studio - jednoduchý on-line návrh vaší podlahy.

 

   
 

   Katalog.pdf

Rooms-Penthouse-laminatova-podlaha

 

Seznamte se s podlahami ROOMS

Skutečně exkluzivní pocit budete prožívat každý den při kontaktu s perfektním povrchovým zpracováním podlah ROOMS. Podlaha se strukturou věrně napodobující dřevo i na dotek v řadě provedení také s lesklým pórem, která se
velmi snadno udržuje.
 
 

 

 

More